Oferta Kalendarz 2018

Witam szanownych związkowców ,

jak co roku prezentuję Państwu ofertę zakupu :"Informatorów związkowych z kalendarzem i dodatkiem prawnym " format książkowy A5, oraz kalendarzy ściennych. Uprzejmie proszę o przesłanie tej oferty do swoich pozostałych struktur związkowych i pilne składanie zamówień do 27.08.2018, co jest podyktowane terminem składania materiałów do druku . Nakład jest realizowany ściśle według ilości zamówień.

z pozdrowieniami Alina Hawarra

SIPN "SOLIDARNOŚĆ", ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Instytut Promocji Nauczycieli „Solidarność” powstało w 2000 r. Od 07.05.2008 r. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Celem Stowarzyszenia jest szeroka działalność społecznie użyteczna, badawcza i promocyjna, szczególnie w dziedzinie nauki, oświaty i wychowania dzieci i młodzieży, a także na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność” – ogólnopolską placówkę zarejestrowaną w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Centrala IDN „S” mieści się w Gdańsku a w kraju istnieje ponad 20 filii, które doskonalą nauczycieli m.in. w zakresie: informatyki, BHP, awansu zawodowego, mierzenia jakości pracy szkoły, opracowywania szkolnych programów wychowawczych, przeciwdziałania agresji i przemocy wśród dzieci i młodzieży, przedsiębiorczości, zarządzania oświatą, nauki języków obcych. Funkcję dyrektora pełni Wojciech Jaranowski.

Attachments:
Download this file (Warsztat doskonalenia kompetencji .pdf)Warsztat doskonalenia kompetencji .pdf[ ]1353 kB